Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı sektöründe diğer hurdacı şirketleri arasında dürüst ticareti ile öne çıkmış bir kuruluşuz. Avcılar sektöründe bulunan rekabet düzeyine rağmen her geçen gün güçlenmekte ve bulunduğumuz konumu korumaktayız. Bunun için vermiş olduğunuz destekten dolayı siz değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Şirket alarak Avcılar’ın tüm mahallelerinden hurda alımı yapmaktayız. Aldığımız başlıca hurda çeşitleri ise demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, kablo hurdası ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz. Bölgede bulunan bir çok iş yerinden de hurda alımı yapmaktayız. Avcılar’da hurdacı denince akla gelen ilk şirketlerden birisiyiz. Hurda alımlarımızın çoğunu fabrika ve şantiyelere konteyner bırakarak yapmaktayız. Konteyner dolduğu taktirde dolusunu alıp boşunu bırakmaktayız.

Firmamız Avcılar hurdacı tüm bölgelerin de hurda alımı yapmaktadır. Toptan ve parça hurda alımlarında en güncel ve en iyi fiyatı sizlere sunmaktayız.Ayrıca granül hurdası alımlarımız da mevcuttur ve en yüksek fiyat üzerinden alım gerçekleştirilmektedir. Yine sanayi ve fabrikalardan pik döküm hurdasının geri dönüşüm işlemini gerçekleştiriyoruz.

TAHTAKALE MAHALLESİ HURDACISI

Bölgede bulunan tüm üretim ve fabrika tesislerinden makine hurdası alımı yapmaktayız. Mahallede bulunan diğer fabrikalardan ise araiş hurdası alımı yapmaktayız. Araiş hurdasının geri dönüşümünü bölgede yapan tek firma ve öncüyüz. Tahtakale Mahallesi gelişmiş ve gelişmekte olan bir bölgedir. Varil, pvc ve plastik hurdaları için de en iyi fiyatı vermekteyiz. Paslanmaz hurdası alan şirketimiz bu bölgede tüm paslanmaz hurda çeşitlerinin geri dönüşümünü gerçekleştirmektedir.

FİRUZKÖY MAHALLESİ HURDACI

Avcılar  hurdacı kentsel dönüşüm işleri hızla artmaktadır. Buna bağlı olarak da bölgeden bulca bina yıkım hurdası çıkmaktadır. Hurdacılar bu bölgeye değer vermektedir ve bu bölgeden bolca yıkım hurdası alımı yapmaktadır. Yıkım hurdaları bölgenin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ayrıca bölgeden bolca çelik hurdası alımı da yapmaktayız. Firuzköy hurdacı olarak bölgede bulunan iş yerlerinden sarı hurdası alımı da yapmaktayız. Ayrıca matbaa ve okullardan kağıt hurdası alımlarımızda mevcuttur. Bölgede bulunan lider geri dönüşüm firmasına ulaşmak için bizi arayın.

YEŞİLKENT MAHALLESİ HURDACI

Bölgede bulunan tüm yiyecek üzerine kurulmuş firmalardan kutu alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Kutu aliminyum çokça bu mahalleden çıkan hurdalar arasında yer almaktadır. Ayrıca havai hat teli ve havai hat teli plastik kablo alımlarımız da mevcuttur. Adresinize gelerek yerinde ve değerinde hurda alımı yapmaktayız. Ayrıca bu değerli mahallemizde soyma bakır, lama bakır, imalat atığı alımlarımız da mevcut durumdadır. En güncel fiyat üzerinden nakit hurda alımı yapmaktayız.

CİHANGİR MAHALLESİ HURDACI

Cihangir Avcılar ilçesinin en gelişmiş mahallelerinden birisidir ve bu yönüyle bulca hurda çıkan mahaller arasında yer almaktadır. Bölge şantiye yönüyle de oldukça zengindir. Şantiye hurdası alımlarımızın çoğunu bu mahallede yürütmekteyiz. Şantiye hurdası paraya çevrilmesi gereken başlıca hurdalar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu şantiye hurdalarının ikinci el geri dönüşüm işlemi de mevcuttur.

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ HURDACI

Bu mahalle avcıların en değerli mahallelerinden birisidir. Bunun nedeni bu mahalle bir üniversite barındırır. Ve biz bu üniversiteden bilgisayar hurdası, atık kağıt ve karton hurdası alımı yapmaktayız. Ayrıca mahallenin diğer bölgelerinden de demir boru, demir parmaklık, kalorifer borusu, çatı sacı, kalorifer kazanı hurdaları alımı da yapmaktayız. Ayrıca bölgede bulunan bir çok hurda ihalesine de katılmaktayız ve ihale alımı yapmaktayız. Ayrıca bölgede demir merdiven söküm ve kesim ilerini de yürütmekteyiz. Bölgede bulunan yurt ve evlerden çatı makası ve çatı paneli alımları da yapıyoruz.

Bölgedeki firmalardan ise demir çit, demir direk, demir kapı, demir korkuluk, demir merdiven, alımlarımızda mevcuttur. Ayrıca bunların satışını da yapmaktayız. Müşteri memnuniyetimiz her şeyin önünde gelmektedir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.

MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ HURDACI

Avcılar hurdacı Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacısı olarak kırkambar sarı için en güncel ve en iyi hurda fiyatını vermekteyiz. Ayrıca radyatör hurdası alımlarını da bu mahallede yürütmekteyiz. Çinko, kurşun, dkp ve ekstra hurdası alımlarımızda fazlaca mevcut durumdadır bu mahallede.

DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ HURDACI

Avcıların en gelişmiş mahallelerinden birisi olan Denizköşkler Mahallesinde hurda alımı yapmaktayız. Denizköşkler’de hurdacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize hurda satmak istiyorsanız yedi gün 24 saat iletişim kısmında bulunan telefon numaralarından bizi aramanız yeterli olacaktır. Burada bulunan banka ve diğer çalışma erlerinden bilgisayar hurdası ve hurda kablo alımı yapmaktayız. Atık kağıt ve plastik pet şişe alımlarımız da bu mahalle de mevcuttur. Gerektiği taktirde bidon hurdalarına en iyi fiyat vererek alım yapıyoruz.

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ HURDACI

Bu mahallemiz alüminyum hurdası yönüyle değerli bir mahalledir. Sert alüminyum ve alüminyum talaşı hurdalarını bu mahalleden alımını yapmaktayız. Tas tabak olarak da alüminyum hurda alımlarımız mevcuttur.  Avcılar Hurdacı telefon numarası arıyorsanız Gümüşpala Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

AMBARLI MAHALLESİ HURDACI

Mahallemizde maden ağırlıklı hurda alımı yapmaktayız. Hurda maden önüyle zengin olan ambarlı mahallesine gitmekten her zaman mutluluk duyarız ve hurdacı şirketler arasında en güncel maden fiyatlarını veren şirketiz. Burada almakta olduğumuz maden çeşitleri ise hurda krom, hurda çinko, hurda kurşun alımlarını bolca yapmaktayız. Sanayi ve motor fabrikalarından da motor hurdası alımlarımız mevcuttur. Karton hurdası ve paket hurdalarının alımlarını da yerinde, değerinde ve peşin olarak yapmaktayız. Telefon numaralarımızdan bizi aradığınız taktirde hemen yanınızda olacağız.

AVCILAR hurdacı MERKEZ MAHALLESİ HURDACI

Bu değerli ve nezih mahallemizde ofset matbaa alüminyum hurdası satmak için bizleri arayın. Anında keşif ekibi gönderelim. Avcılarda gerçekten güncel ve en iyi fiyatı almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Hurdacı şirketleri arasında olan saygınlığımızı koruyor ve kaliteli hizmet veriyoruz. Çıkma profil hurdası, kırkambar bakır, kırkambar karışık kırma hurdası alımları yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir