Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy hurdacı firması Arnavutköy hurdacı şirketleri arasında köklü bir geçmişe sahiptir. İşinde uzman deneyimli çalışanlarımız ile sizlere nakit ödeme imkanı sunmaktayız. Yaptığımız tüm hurda alımlarını peşin yapıyor ve anında nakit ödemekteyiz. Bölge de uzun yıllardır büyük firma ve kuruluşlar ile çalışıyor gün geçtikçe büyümeye devam etmekteyiz.

Arnavurköy hurdacı
Arnavutköy hurdacı demir, bakır, alüminyum, sarı, krom hurdası alımları.

Maden ve demir hurdası başta olmak üzere bölgede bulunan tüm hurdalara talibiz. Bizden teklif almadan hurda satışı yapmayın ve yüksek fiyatlarımız ile sizleri bekliyor olacağız. Kağıt hurdalarının yanında aynı zamanda plastik hurda alım işlerinin çoğunu bölgede yürütmekteyiz.

Hurda Demir:

Geri dönüşüm sektöründe çok fala yer edinmiş olan demir hurdası en çok geri dönüşüm yapılan metaldir. Güncel demir fiyatları ile alım işlemleri daha kısa sürmekte ve geri dönüşüm hızı artmakta. Bu işlemler doğrultusunda demir hurdasına olan talep artmaktadır.

Alüminyum Hurda:

Sektördeki gelişmeler doğrultusunda alüminyum metaline olan ihtiyaç artmış ve bu doğrultuda hurda alüminyum geri dönüşümü hızlanmış durumdadır. Bu hıza katkı sağlamak amacı ile alüminyum kapasitemizi 5 kat artırarak geri dönüşüme olan katkımızı artırdık. İstanbul hurdacı güncel alüminyum hurda fiyatları uygulamaktadır.

Hurda Bakır:

Her nevi hurda bakır alımlarını Arnavutköy bölgesinde yapmaktayız. Sizlere en iyi fiyatları sunuyoruz. Böylelikle elde etmiş olduğunuz karlar katlanarak artmaktadır. Genellikle bakır hurdaları pahalı olduğu sebebi ile peşin alımları yapılmamaktadır. Diğer hurdacı firmaların baş vurduğu yöntem ne yazık ki bu şekildedir. Bu mağduriyeti önlemek ve müşteri memnuniyetini kazanma amacı ile bakır alımlarını nakit olarak yapmaya karar verdik.

Sarı Hurdacı:

Sarı hurdası için bizleri neden tercih etmelisiniz? Sarı hurdası genellikle düşük fiyattan alınan hurdalardır. Bu sebeple sizler sarı hurda satarken muhtemelen tatmin olmayacaksınız. Yüksek fiyat garantisi ile sarı hurdalarını yerinde almaktayız. Çok fazla türde sarı hurda bulunmakta ve sizlerin alacağı fiyat teklifleri genellikle aynı olur. Sizlere en ucuz hurda sarı fiyatları teklif edilir. Böylelikle hurdacılar yüksek kar marjı elde etmek isterler. Anında yüksek miktarda para kazanmak amacı ile bu yola baş vurmaları mümkün.

Hurda Krom:

Krom hurdaları sektörde az bulunan hurda metaller arasında yer alıyor. Hal böyle olunca fiyatları da her geçen gün yükselmekte. Kromu bu kadar değerli kılan bir başka özellik ise paslanmaz bir metal olmasından kaynaklı. Bu özelliği ile göze hitap eden yerlerde süs eşyası olarak ve mutfak eşyalarında çokça kullanılır.

Arnavutköy Hurdacı ve En Yakın Hurdacı Telefon Numaraları

En yakın hurdacıya ihtiyacınız mı var? İstanbul hurdacımız sizlerin hizmetinde. araç konvoyumuz ile Arnavutköy’ ün neresinde olursanız olun sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden alım işlemlerini kısa zamanda yapmaktayız. Bizi kendimizin anlatmasına gerek yok. Arnavutköy esnafı bizlerin en iyi referansıdır.

Arnavutköy hurdacı
Arnavutköy en yakın hurdacı telefon numarası.

Şirketten hurda alım talebinde bulunmak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan şirketimizi aramanız yeterli. Geri dönüşüm firmalarının vermedikleri hizmet kalitesi ile çalışmaktayız. Bulunduğumuz adres sizlere çok yakın konumda. Hızlı alım yapmak şirketimizin en belirgin özelliği ve kalitesi. Bu kaliteyi artırma adına araç envanterini sürekli güncel tutarak kaliteden ödün vermemekteyiz. Bu işlemler müşteriler tarafından hoş karşılanmaktadır.

Peki neden kağıt ve karton alımı yapmaktayız. Kağıt ve karton hurdası değerli hurda madenlerinden değildir. Ancak bir şekilde bur hurdanın da toplanması ve geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Kazanç miktarı düşük olsa da yine de alım yapıyoruz.

Arnavutköy de hurda alımı yaptığımız mahalleler ise şu şekildedir.

 Adnan Menderes Atatürk Boğazköy İstiklal
Cihangit Durusu Hadımköy
Hicret Karaburun Mavigöl
Nenehatun Taşoluk Yassıören
Yeşilbayır Anadolu Baklalı
Bolluca Delikaya Fatih
Haraççı İmrahor Karlıbayır
Mehmet Akif Ersoy Ömerli Tayakadın
Yavuz Selim Yunus Emre Arnavutköy Merkez
Balaban Boyalık Dursunköy
Hacımaşlı Hastane İslambey
Feyzi Çakmak Mustafa Kemal Paşa Sazlıbosna
Terkos Yeniköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir