Hakkımızda

istanbul hurdacıHURDACI – İSTANBUL HURDACI FİRMASI

İstanbul Hurdacı Firması olarak uzun yıllardır İstanbul’daki hurdaların geri dönüşüme kazandırılması için çalışıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı  ve İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı  olarak iki bölgede de hizmet vermekteyiz. Hurdacılığın önemini daha çok anladığımız bu zamanlarda, eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırmalısınız. Hurda satacak kişilere daha hızlı ulaşabilmek için web sitemizi sürekli güncel tutuyoruz.  Web sitemizde ki hurdacı numarası 0538 066 6055 üzerinden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurdacı Firması sizlere en güncel hurda fiyatları üzerinden hurda fiyatı söylemektedir. Anında nakit ödeme ile hurda alan firmamız, İstanbul Hurdacıları arasında zirvededir.

Hurdacı firmamız bu sektörde güvenirliğini ve şeffaflığını kanıtlamıştır. Uzun yıllardır hakim olduğumuz hurda sektöründe %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışıyoruz.  Hurda fiyatlarını güncel olarak paylaşarak takip ediyoruz ve güncel piyasa analizlerini sizlere sunuyoruz. Bizlere Whatsapp hattımızdan ulaşmak için TIKLA yınız.

Hurdacı – İstanbul Çalışma Alanlarımız

Güncel Hurda Fiyatları

Adresinizden hurda almamızı istiyorsanız bizleri hemen arayabilirsiniz. İstanbul Hurdacı firması güvencesiyle sizlere en güncel ve en yüksek hurda alım fiyatları sunuyoruz. Aldığımız; Alüminyum, Bakır, Çelik, Demir, Kağıt, Kablo, Krom ve Sarı  hurdaları için en yüksek fiyatı size teklif edeceğimizden şüpheniz olmasın.
Hurda ticaretinde iyi kazançlar elde etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere hemen Whatsapp hattımızdan ulaşarak, hurdalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Sizlere hızlıca fiyat bilgisi ile dönüş yapabiliriz.

hurdaci - istanbul hurdaci Hurdacı Whatsapp Tıkla

istanbul hurdaci
İstanbul Hurdacı 0538 066 6055

İstanbul Bina Yıkım / Söküm İşleri

İstanbul’da bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkım işlerinde referanslarımızı görebilirsiniz. Hurdacı firmamız, bina yıkım işlerinde sizi iki seçenek sunabilmektedir. Hurda karşılığı veya ücret karşılığı bina yıkım işlerinizi yapıyoruz.

1- Hurda Karşılığı Bina Yıkılır

Hurda karşılığı bina nasıl yıkılır? diye soruyorsanız, yazımızı okumaya devam edin. İstanbul Hurdacı Firması olarak, yıkım alanından çıkan hurdaları alıyoruz ve sizlerde bir ücret ödemeden binanızı yıktırmış oluyorsunuz. Bu sayede hurda karşılığından bina yıkım işiniz bedavaya geliyor. Bina yıkım kapsamında; depo, hastane, okul, fabrika ve eski iş yerleri gibi alanların yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca toplu konut ve site alanlarını da hurda karşılığı yıkıyoruz. İstanbul genelinde hurda karşılığı bina yıktırmak için hemen bizimle iletişime geçin!

2- Ücret Karşılığı Bina Yıkılır

Bina yıkım işleri, işinin ehli çalışanlar tarafından iş makineleri kullanarak yapılmaktadır. Aksi takdirde ölümcül kazalar yaşanabilir. Bizzat kendi ekibimizle yıkımı yapıyoruz. Gerekli ekipmanlar ve izin belgelerimiz mevcuttur. Tüm işçilerimiz sağlık sigortası kapsamında korunmaktadır. Binanızı yıktırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve en uygun fiyatı öğrenin!

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alınır ve Satılır

İnşaat ve yıkım sahalarında atık olarak bulunan ama hala iş görebilecek düzeyde olan hurdaları hemen satın alıyoruz. Aldığımız inşaat ve ikinci el malzemelere örnek olarak; inşaat iskelesi, inşaat çatısı, çatı sacları ve inşaat direkleri bunlardan bir kaçıdır. Eğer elinizde satılık 2. el inşaat malzemeleri var ise hemen İstanbul Hurdacımıza ulaşmalısınız. Güncel fiyat bilgileri ve hızlı iletişim için 0538 066 6055 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökülür

İstanbul’da ve çevresinde çelik yapıların söküm ve kesim işlerini yapıyoruz. Çelik konstrüksiyon ve çelik çatı söküm işlerini sigortalı çalışanlarımızla birlikte büyük bir titizlik ve iş güvenliğine dikkat ederek yapıyoruz. İstanbul Hurdacı olarak prensibimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Uzun yıllardır çelik çatı ve çelik konstrüksiyon söküm işleri yapan firmamızı güvenerek tercih edebilirsiniz. Sizlere çelik çatı söküm işlemleri hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacağız.

Moloz ve Atık Nakliyesi Alımı Yapılır

Yıkımı yapılan binalardan moloz ve diğer atıklar çıkıyor, bu atıkların alımını yapıyoruz. İstanbul Hurdacı Firması olarak izinli moloz alanlarına boşaltım yapmaktayız. Moloz ve atıklar taşınırken ilgili yönetmeliğe göre taşınması ve boşaltılması gerekmektedir. Ayrıca çevre düzenleme işi de yapmaktayız. İlgili yönetmenliğe göre taşınmayan molozlar ve atıklara ceza kesilmektedir. Endişe etmenize gerek yok Hurdacı Firmamız bütün izinlere sahiptir. Moloz ve atık nakliyesi için hemen İstanbul Hurdacı Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en değer verdiğimiz ilkelerimizdir. Başarımızı titizliğimize ve hoşgörümüze borçluyuz.

Çıkma Pvc, Kapı, Pencere ve Çelik Kapı Temin Edilir

Eğer yıkımı planlanan binanız var ise hemen acele etmeyin. Yıkılacak binalarda bulunan; kapı, pencere, mutfak ve banyo malzemeleri gibi ürünler çıkma olarak telaffuz edilir. Bu çıkma ürünleri satın alıyoruz.  Firmamızda çıkma kapı, pencere, pvc, banyo ve mutfak malzemeleri mevcuttur. Sağlam durumda olan çıkma malzemeleriniz için hemen bizden fiyat almalısınız. Geri dönüşümün önemini daha çok anladığımız bu günlerde, hem cebinize de daha ekonomik gelecektir. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için geri dönüşümü destekliyoruz.

En yüksek fiyattan; hurda alan İstanbul Hurdacı Firmamız.
Hasan ÖCAL  – 0538 066 6055