En yakın hurdacı

İçindekiler

başakşehir hurdacı
İstanbul en yakın hurdacı firması olarak size en yakın hurdacı numarası.

En yakın hurdacı firmamız 24 saat hurda alımı yapmaktadır. İstanbul’da adresten hurda alımı yapan firmamız size en yakın hurdacı olarak 15 dakikada kapınızda. Firmamız İstanbul geneli her adrese araç gönderen tek firmadır.

ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Demir hurdası :

Demir hurdası alan firmamız İstanbul ve çevre illerde er türlü demirin işlenmesi için hazır hale getiren hurdacı firmasıdır. En yakın hurdacı firmamız Asya ve Avrupa olmak üzere iki bölgede bayileri bulunmaktadır.

 

Bakır hurdası :

Her tonajda bakır hurdası adresten nakit ödeme karşılığı alım yapılır. Bakır hurdası günlük güncel olarak bakır hurdası alınır. Sizde en iyi bakır fiyatları ile bakırları ile hurda bakırları bize satabilirsiniz.

 

Çinko hurdası:

Çinko hurdası genel olarak çatılarda bulunduğu için çatı çinko hurda fiyatları daima aynıdır. Çinko hurdası her zaman 10 TL civarında alım yapılır.

Kurşun hurdası:

Kurşun hurdası genel olarak camilerde ve hastane radyasyon odalarında bulunur. ancak hastane radyasyon odalarında bulunan kurşunun fiyatları normal cami kurşunundan biraz düşük olmaktadır.

Alüminyum hurdası:

Alüminyum hurdası genel olarak ikiye ayrılır. Alüminyum renkli ve beyaz alüminyum olarak iki cinsten oluşur ve beyaz alüminyum daima renkli alüminyumdan daha iyi bir fiyattan alım yapılmaktadır.

Zamak hurdası:

Zamak hurdası genelde fermuar olarak yapılır vede nadir olduğu için zamak hurdası talepleri genelde düşük olur ama fiyatları her zaman aynı 10 tTL civarı satın alınır.

Kablo hurdası:

Krom hurdası restoranlarda daha çok kullanılır.Paslanmaz olarak nam salmış olan krom genelde tezgah davlumbaz gibi malzemeler krom olarak bilinir ve bunların eskimiş ve kullanılmayanları krom hurdası olarak bilinir.

Fabrika yıkım söküm hizmeti:

Her türlü fabrika yıkım söküm işleri hurda karşılığı ücretsiz yapılır vede hurdalar değerinde alınır.

İkinci el malzeme alımı: 

Her türlü ikinci el malzeme alınır vede satılır. ikinci el inşaat malzemeleri alımı gibi malzemeler 24 saat alınır.

Çatı söküm işleri:

Eski tarihi veya yıkılmış olan çatılar hurda karşılığı sökümü yapılır.

Kalorifer kazanı kesim işleri:

eski kalorifer kazanları kesimi işçilikli olduğu için kesim normal hurda fiyatından düşük olur.

Çelik kondisyon söküm ve kesim işleri:

çelik kondisyon ola yerlerinizi önceden gelip analiz ve keşif ederek plan ve proje çerçevesinde bina ve fabrika çelik kondisyon olan yerlerinizi kesimini ve yıkımını yapıyoruz.

Size en yakın hurdacı

2 thoughts on “En yakın hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir