Fatih Hurdacı

Fatih de hurdacı telefon numarası

Fatih hurdacı bölgeleri arasında tüm hurda türlerinin alımını yapmaktayız. Uzun yıllardır bölgede hurdacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Alımını yaptığımız tüm hurdaları yerinde alabilme kapasitesine sahibiz. Hurdacı kamyonlarımız ile gelip kapıda hurda alımı yapabiliriz. Tüm nakliye ve masraflar tarafımızca karşılanacaktır. Yedi gün 24 saat hurma merkezimize gelerek hurda satışı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz adresinizden hurda metalleri alabiliriz. Fatih hurdacı firması arıyorsanız bize iletişim kısmındaki numaralardan ulaşmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz zaman iletişim numaralarından hurdacı telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Alımını yapmakta olduğumuz başlıca hurda çeşitleri demir hurdası, kağıt hurdası, sarı hurdası, plastik hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, çinko hurdası, çinko hurdası. Anında tüm bu hurda türlerine fiyat teklifi almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacak. Ayrıca Fatih hurdacı tüm sanayi bölgelerinden hurda alımları yapmaktadır. Sanayide çıkmış atık hurda ve geri dönüşüme kazandırılmak istenen hurda atıkların geri dönüşümü tarafımızca karşılanır.

Fatih hurdacı merkezimizin bulunduğu konum Fatih’in tüm mahallelerinden hurda alımı yapmaya elverişlidir. Düşük fiyattan küçük çapta hurdacı işleri yapan hurdacılara atıklarınızı satmaktansa güvenilir ve büyük hurdacılara güncel ve yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Bir çok hurdacı nakliye ve işçilik masraflarının sizin tarafınızdan karşılanmasını istemektedir. Hurda satışından daha fazla kar elde etmek için geri dönüşüm firması aramanıza hiç gerek yok.

Bölgede bulunan tüm inşaat ve şantiye alanlarından hurda alımı yapabilmekteyiz. Talep edildiği taktirde her hurdanın alımını yerinde ve değerinde almaktayız. Şantiye hurdası alımlarımız her zaman mevcuttur. Fabrika hurdasına gösterdiğimiz değeri aynı zamanda inşaat demiri ve inşaat hurdalarına da gösteriyoruz. Adresten hurda satışı için en iyi hizmeti vermekteyiz. En güncel ve gerçek hurda değerinde en iyi fiyatlar üzerinden tüm hurdaları bize satmanız mümkün. Deneyimli ve çalışkan güvenilir personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

Fatih hurdacı, demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası alımları
Fatih hurdacı hurda alımları

Fatih Hurdacılar ve Hurda alan Firma, Yerler

Aksaray mahallesinde yerinden hurda alımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hurda metaller ve diğer atıklar boş yere depo ve diğer alanlarınızda yer kaplamasın. Tüm hurdaları anında nakit paraya çevirin. Böylelikle alandan ve hoş olmayan hurda görüntüsünden kurtulun. Fatih bölgesinde en yakın hurdacı arıyorsanız bir başka alım yaptığımız mahalle de Ali Kuşçu mahallesi.  Aynı zamanda Fatih hurdacı ikinci el inşaat malzemesi hurdası ve inşaat atıkları hurdası alımları yapmaktadır. İnşaat hurdası satışı yapmak için tarafımıza ulaşabilirsiniz. En güncel ve iyi fiyatlar üzerinden hurda alımlarını inşaat bölgelerinden yapmaktayız. Aynı zamanda inşaat alanlarında boşa çıkan demir inşaat iskelesi hurdalarının alımlarını yapıyoruz. Demir direk hurdası, hurda çelik halat , hurda inşaat demiri, trapez sac ve hurda çatı makası gibi hurda alım çeşitleri mevcuttur.

İstanbul hurdacı sektöründe vermiş olduğumuz hizmetten gurur duymaktayız. Dürüst ve güvenilir büyük hurdacı olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Hurda fiyatlarında her zaman bilir konumda olan şirketimiz ile ticaret yapmaktan memnun kalacaksınız. Geri dönüşüm sektörü yıllardır canlılığını korumaktadır ve İstanbul bölgesinde geri dönüşüm firmaları yıllardır yoğun olarak hizmet sunmaktadır. Üretim sektörünün ihtiyaçlarının karşılanması için geri dönüşüm hizmeti veren firmalar oldukça önemlidir. Ger dönüşüm firmaları olmadan bu ihtiyacın çoğunu karşılamak mümkün olmayacaktır.

Özellikle İstanbul bölgesi olmak üzere bir çok bölge de hurdacıların faaliyet yapmaları gerekmektedir. Bu geri dönüşüm için oldukça nemlidir. Eğer hurdacılar olmazsa ve geri dönüşüm şirketleri geri dönüşüm çalışmaları durdurursa tüm geri dönüşüm çalışmaları duracaktır ve çevre kirliliği oluşacaktır. İmalat atığı hurdası ise geri dönüşüme kazandırılması gereken hurdaların başında yer alır. Fabrikaların atık olarak saydığı imalat atıkları geri dönüşüme kazandırılarak tekrar kullanılır.

Fatih Hurdacı Hurda Alımı Yapılan Mahalleler ve Yerler

Fatih bölgesinde tüm mahallelerden hurda alımı yapılmaktadır. Hurda alımlarımızı yerinde ve değerinde yapmaktayız. Ayrıca fatih bölgesinde bulunan mahalle okullarından elektronik hurdası alımları yapıyoruz. Elektronik hurdası aynı zamanda bölgede bulunan iş yerlerinden de çıkmaktadır.Şirketimizde bulunan geri dönüşüm makineleri ile tüm elektronik hurdaların geri dönüşümünü yapmaktayız. Kendi kantarımız ile tartım yapıp kg değeri ne olursa olsun hurda alımını yapıyoruz. Hurda satışı işlemi için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Başlıca hurda alımı yaptığımız ve sürekli çalıştığımız Fatih hurdacı mahalleleri:

  1. Tahtakale mahallesi hurdacı
  2. İskenderpaşa mahallesi hurdacı
  3. Beyazıd mahallesi hurdacı
  4. Yavuz Selim mahallesi hurdacı
  5. Zeyrek mahallesi hurdacı
  6. Ydikule mahallesi hurdacu
  7. Rüstem Paşa mahallesi hurdacı
  8. Balabanağa mahallesi hurdacı
  9. Mesih Paşa mahallesi hurdacı
  10. Nişanca mahallesi hurdacı

One thought on “Fatih Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir