Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı hurdacılar arasında değerli bir yere sahip olan firmamız her geçen gün bölgeye olan yatırımlarını artırmaktadır. Bu doğrultu da müşteri potansiyelimizi de an geçtikçe artırmaktayız. Esenyurt’un tüm sokak ve semtlerinden hurda alımı yapmaktayız. Hurda alımı denildiğinde bu hurdaların içine metal, kağıt ve plastik tüm huda çeşitleri girmektedir. Ayrıca en güncel fiyatlar üzerinden hurda alımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İlçede bulunan imkanlar neticesinde hurda nakliyatı oldukça kolay denilebilir. Bunun sebebi bölgedeki çevre yolları ve yol güzergahlarının düzenli ve az trafikli olmasıdır. Bölgede bir çok üretim yapan fabrika bulunmaktadır ve bu fabrikaların atık hurda miktarları her geçen gün atmaya devam etmektedir. Esenyurt hurdacılık sektöründe neredeyse tüm fabrika ve üretim tesislerinden hurda alımı yapmaktayız.

Esenyurt’da hurda alan yer ve firmalar arasında seçkin bir yere sahip firmamız deneyimli çalışan ve yöneticilere sahiptir. Bu ilçe demir hurdası bakımından oldukça zengin bir bölge konumundadır ve tüm mahallelerinden demir hurdası alımı yapmaktayız.

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİNDE HURDACI

Mehmet Akif Ersoy mahallesi konumu itibari ile ilçenin en güzel mahallelerinden birisidir. Her geçen gün inşaat sektörünün gelişmesi ile demir hurdası alımlarımız hızla devam etmektedir. Aynı zamanda nüfus yoğunluğu nedeniyle ambalaj atık hurdaları da bolca bulunmaktadır. Bu ambalaj hurdalarından başlıcaları ise pet şişe, poşet ve karton olarak söylenebilir. Hurda merkezimizde her nevi hurdanın geri dönüşümü yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur ve hizmetlerimizden gurur duymaktayız.

ŞEHİTLER MAHALLESİNDE HURDACI

Bu mahalle alüminyum hurdası bakımından oldukça zengin bir mahalledir ve alüminyum hurdasına en güncel fiyatı vermekteyiz. Alüminyum profil ve diğer tüm alüminyum hurda satışları için iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız yeterli olacaktır. Yerinde ve peşin hurda alımı yapmaktayız.

ESENKENT MAHALLESİNDE HURDACI

Esenkent mahallesinde hurdacı arıyorsanız tam adresine geldiniz demektir. Bu mahallede en fazla kağıt hurdası ve atık kağıt toplama işlerine bakmaktayız. Mahallede bulunan hurda merkezimiz ile güvenilir alışveriş için bizleri arayın.

PINAR MAHALLESİNDE HURDACI

Pınar mahallesi elektrik ve elektronikçilerin bolca bulunduğu bir mahalledir. Bu bağlamda biz de bu mahalle de kablo hurdası alımlarına hızla devam etmekteyiz ve en iyi kablo hurdası fiyatlarını sunmaktayız.

YEŞİLKENT MAHALLESİNDE HURDACI

Bu mahallemizde krom hurdası ve paslanmaz hurdası alımlarımız gün geçtikçe artmaktadır ve alım hacmimizi her geçen gün artırmaktayız. Krom hurdası diğer hurda çeşitlerine göre daha değerli ve daha iyi para getiren bir hurda çeşitidir. Siz de hurda kromunuzu satıp paraya çevirmek istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

MEHTERÇEŞME MAHALLESİNDE HURDACI

Bu mahallede alikobant alımları yapmaktayız. Bölge fabrikalar yönünden  oldukça zengin bölgedir ve bu fabrikalarda bolca alikobnat hurdası çıkmaktadır. Müşterilerimiz yapmış olduğumuz hizmetten her zaman memnun kalmaktadır.

GÜZELYURT MAHALLESİNDE HURDACI

Güzelyurt mahallesinde bakır hurdası alımlarımız her geçen gün artmaya devam emektedir. Güzelyurt mahallesinde aynı zamanda alüminyum hurdası alımı da gerçekleştirmekteyiz.

SELAHADDİN EYYUBİ MAHALLESİNDE HURDACI

Bu nezih ve güzel mahallemizde her geçen gün sarı hurdası ve pirinç hurdası alımlarımızı artırmaktayız. Demir hurdasına oranla daha değerli olan bu metaller için en iyi fiyatlandırmayı yapıyor ve satışınızda mutlu olacağınız garantisini veriyoruz.

OSMANGAZİ MAHALLESİNDE HURDACI

Osman gazi mahallesi kentsel dönüşümden en fazla etkilenen mahalleler arasında yer almaktadır ve her gün  onlarca binanın yıkım işlemi gerçekleşmektedir. Hal böyle olunca pvc hurdası alım ve satımları da bölgede artmıştır. Pvc hurdası alım ve satım işlemi için hurdacı şirketimizi aramanız yeterli olacaktır. İstanbul Esenyurt bölgesinde yedi gün 24 saat hizmet vermekteyiz

İSTİKLAL MAHALLESİNDE HURDACI

Bu değerli mahallemiz yine kentsel dönüşümün yaşandığı mahalleler arasında yer almaktadır ve bu bağlamda şantiye hurdası bakımından zengin bir yer haline gelmiştir. Şantiye hurdası satmak için Esenyurt’ un bu nezih mahallesinde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

YUNUS EMRE MAHALLESİNDE HURDACI

Bu mahallemizde de kurşun ve teflon hurdası alımlarımız hızla devam etmektedir. Kurşun hurdası nadir bulunan hurda türleri arasında bulunsa da bu mahalle de çokça bulunan bir hurda türüdür.

ZAFER MAHALLESİNDE HURDACI

Esenyurt hurdacı sektöründe Zafer mahallesinden en fala krom ve paslanmaz hurdası alımları yapmaktayız. Paslanmaz ve krom hurdası alımlarını yerinde ve peşin olarak yapıyoruz. Ticaretimizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz

ÖRNEK MAHALLESİNDE HURDACI

Bu mahallemizde en fazla plastik hurda alımlarımız mevcuttur ve plastik hurdasına en iyi fiyatı veren şirketler arasında yer almaktayız. Plastik hurdanız bizimle değer kazansın.

BALIKYOLU MAHALLESİNDE HURDACI

Yüksek fiyat teklifleri için bu mahallemizde bizleri aramanız yeterli olacaktır. Yıkım hurdası ve diğer tüm hurda çeşitlerine en güncel fiyatlar üzerinden fiyat biçmekteyiz ve yerinde hurda alımı yapmaktayız.

NAMIK KEMAL MAHALLESİNDE HURDACI

Namık kemal mahallesi çelik hurdası bakımından oldukça zengin bir mahalledir ve biz de bu mahallede yerinde çelik hurdası alımı yapmaktayız. En iyi çelik hurdası fiyatları almak için bizi arayın.

ORHAN GAZİ MAHALLESİNDE HURDACI

Orhan Gazi mahallesi özellikle sanayi yönünden gelişmiş bir mahalledir ve biz de bu mahalle de motor hurdası alımları gerçekleştirmekteyiz. Motor hurdası satmak için bizi arayın.

İNÖNÜ MAHALLESİNDE HURDACI

Esenyurt İnönü Mahallesinde başta demir hurdası olmak üzere tüm hurda türlerinin alımlarını yapmaktayız. Demir hurdasına güncel demir hurda fiyatları uygulanmaktadır ve yerinde alım imkanı sunmaktayız. Nakliye ve yükleme işlemleri bize aittir.

İNCİRTEPE MAHALLESİNDE HURDACI

İncirtepe mahallesi özel üretim tesislerinin bulunduğu bir bölgedir ve biz bu mahallede çinko hurdası alımlarımıza hızla devam etmekteyiz.

GÖKEVLER MAHALLESİ HURDACI

Kablo hurdası oldukça değerli hurdalar arasında yer almaktadır ve iyi fiyatlardan satılmaktadır. Bunun nedeni kablo hurdasının bakır içermesidir ve bakır ile kablo hurdasının ayrılması gerekmektedir. Bakır hurdasını satmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

BAĞLARÇEŞME MAHALLESİNDE HURDACI

Maden yönünden zengin olan bu mahallemizde kurşun hurdası başta olmak üzere tüm hurda maden türlerinin alımlarını yapmaktayız. Maden hurdaları diğer hurdalara oranla daha değerli metallerdir ve biz de bu metallere en uygun fiyatları sunmaktayız.

TURGUT ÖZAL MAHALLESİNDE HURDACI

Yine sanayi bakımından değerli bir bölge olan Turgut Özal mahallesinde sanayi hurdası alımlarımız mevcut bulunmaktadır. Hurda kamyonlarımızla gelip yerinde ve peşin hurda alımı yapmaktayız.

AKŞAMSEDDİN MAHALLESİNDE HURDACI

Bu mahallemiz kentleşmeye henüz yeni açılmış bir mahalledir ve biz de bu mahalle de şantiye ve iş yerlerine konteyner bırakma işlemi uygulamaktayız. Dolan konteyneri alıp yerine yenisini bırakıyoruz.

TALATPAŞA MAHALLESİNDE HURDACI

Esenyurt hurdacısı olarak bu mahallemizde de alüminyum hurdası alımlarımız mevcuttur. Alüminyum hurdasına en iyi fiyatı veren şirket istiyorsanız bizi arayın.

ATATÜRK MAHALLESİNDE HURDACI

Fabrikaların bolca bulunduğu bu bölgede fabrikalardan fabrika hurdası alımları yapmaktayız. Fabrika hurdaları üretim tesisleri için sorun yaratmaktadır. Özellikle de depolama açısından oldukça sorun yaratırlar. Bunun önlenmesi ve daha iyi bir çalışma alanının oluşturulması için şantiye hurdalarınıza talibiz.

ÇINAR MAHALLESİNDE HURDACI

NECİP FAZIL KISAKÜREK MAHALLESİNDE HURDACI

AŞIK VEYSEL MAHALLESİNDE HURDACI

BATTAL GAZİ MAHALLESİNDE HURDACI

CUMHURİYET MAHALLESİNDE HURDACI

FATİH MAHALLESİNDE HURDACI

KOZA MAHALLESİNDE HURDACI

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİNDE HURDACI

PİRİ REİS MAHALLESİNDE HURDACI

AKÇABURGAZ MAHALLESİNDE HURDACI

AKEVLER MAHALLESİNDE HURDACI

ÜÇEVLER MAHALLESİNDE HURDACI

ARDIÇLI MAHALLESİNDE HURDACI

HÜRRİYET MAHALLESİNDE HURDACI

SAADETDERE MAHALLESİNDE HURDACI

SÜLEYMANİYE MAHALLESİNDE HURDACI

MEVLANA MAHALLESİNDE HURDACI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir