Başakşehir Hurdacı

Başakşehir hurdacı hizmeti sunan firmamız sektörde daha önce görülmemiş bir profesyonellikte ve kalitede hizmet sunmaktadır. Hurdacılık hizmetleri ülkemiz için oldukça değerlidir. Bu hizmetler neticesinde atıl durumda olan ve kullanılmayan hatta bir yerlerde unutulmuş birçok kıymetli maden tekrar ekonomimize kazandırılmaktadır. Sunduğumuz hizmet bu yönü ile ülkemiz açısından son derece önemli bir hizmettir. Firmamız bu önemin son derece farkındadır. Çünkü bize göre sunduğumuz bu hizmet ülkemizde olan bir borçtur. Millet servetin korunması ilk hurda sektöründe başlamaktadır

Gerçekleştirdiğimiz birçok hurda hizmetleri için bölgedeki en iyi fiyatları en iyi şartlarda ödemekteyiz. Ayrıca alımlarda ücretleri mümkün olan en kısa sürede ödeyerek hiç kimsenin mağrur almamasını sağlamak en önemli önceliğimi konumundadır. Çünkü birçok firma ödemelerin çok geç yapmakta ya da yapmamaktadır. Bu durumda hurda firmalarına olan güvensizliği arttırmaktadır. Firmamız bu konuda oldukça hassa hareket ederek ödemelerini tam zamanında yapmaktadır.

başakşehir hurdacı
Başakşehir hurdacı firmaları arasında yüksek fiyat teklifi sunmaktayız.

Başakşehir hurda firmaları arasında sunduğumuz geri dönüşüm hizmeti ile hem fark yaratmaktayız hem de ülkemiz için ne denli faydalı ve yararlı bir hizmet sunduğumuzun bilincindeyizdir. Bu sebeple firmamız geri dönüşüm konusuna büyük yatırımlar yapmaktadır. Her yıl ülkemizde oldukça büyük değerleri tekrar ekonomimize kazandırmanın gururunu yaşamaktayız.

Başakşehir Hurdacı ve Hizmetlerimiz

Bulunduğumuz merkezi konum itibari ile Başakşehir ve civarında bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren personellerimiz bulunduğunuz yere gelerek sizlere en uygun fiyatları sunarak tüm hurda arzlarınızı değerlendirmektedirler. Uzun yıllar boyunca sağladığımız kurumsal yapımızla tüm hurdacılık faaliyetlerinde tem güven prensibi ile çalışmaktayız. Ve en öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti durumundadır. Bunun için her türlü fedakarlığı yapmaktayız.

Sağladığımız hizmet yelpazesi ise oldukça geniş durumdadır. Hurda karton, demir, bakır, motorlar, çeşitli madenler kısaca aklınızda ne varsa en iyi fiyatlara satın almaktayız. Çünkü firmamız ihtiyacınız olduğu anda her zaman hizmetinizdedir. Ve sahip olduğunuz değerli madenler firmamız tarafından en iyi şekilde değerlendirilerek ekonomimize kazandırılacağına emin olabilirisiniz. Donanım ve imkân olarak bölgenin en iyileri arasında sayılan firmamız her zaman çok daha iyisini yapmak için kendini geliştirecektir.

Başakşehir hurdacı firmaları

Bunun yanında en yenilikçi ve farklı hizmetleri en iyi şekilde sağlayan firmamız fabrika söküm işleri, fabrika yıkım, bina yıkım, hurda sökümü, hurda motor, kurşun, nikel, kalay, gümüş, kâğıt hurdası, pet şişe, akü, krom, bronz gibi odlukça geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Sahip olduğumuz geniş alanlarımız ve açık ve kapalı depolarımızla her türlü maden ve hurda işlerinizi yapmaktayız. Özellikle en son teknoloji söküm ve parçalama araçlarımızla fabrika ya da ev gibi büyük yerlerin söküm ve yıkımını oldukça kısa sürelerde ve can güvenliğini öncelikli kılan profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Güvenilir Hurdacı Hizmetleri

Sizlere sağladığımız güven sayesinde ne kadar uzakta olursanız olun hurda konusunda her zaman ilk bizimle iletişime geçmektesiniz. Ne fiyat konusunda nede ödemler konusunda firmamız hiçbir suretle tüm müşterilerimizi memnun etmektedir. Ve sizlerin bize olan güveni doğrultusunda sektörde her zaman söz sahibi olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlerin güveni ile her zamanda daha iyisin yapmak için çalışacağız.

Fabrika Sökümü

Firmamız sahip olduğu teknolojik alt yapı ve en son teknolojik özelliklere neticesinde ülkemizin ihtiyaç duyduğu birçok kapsamlı ve zor hizmeti en iyi ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.  Bunlardan biride fabrika sökümü hizmetidir. Sahip olduğumuz ekipmanlar ve fabrika söküm hizmetinde donanımlı personelimiz sayesinde sökülmesi gereken fabrika ne kadar büyük ve karmaşık olursa olsun sorunsuz ve tam zamanda söküm işlerini yapmaktayız Bu hizmeti sunarken tüm güvenlik önlemleri profesyonelce alınmaktadır.

Ve kimseye en ufak bir zarar bile gelmemektedir. Sunduğumuz bu hizmet kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca sökülen fabrika parçaları zarar gelmeden sizlere tekrar teslim edilmektedir. Sahip olduğumuz araç ve personel ile kalan molozların atılması işlemlerinde talep etmeniz halinde yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir