Bağcılar Hurdacı

Bağcılar hurdacı hizmeti sunan firmamız ülkemizin ekonomisine ne denli büyük bir katkı sağladığının farkındadır. Hurdacılık sektörü ülkemizdeki ekonomik anlamda gelişim ile paralel olarak gelişmiş ve oldukça büyük bir sektör haline gelmiştir.

Firmamız bu gelişmelere kayıtsız kalmayarak kendini sürekli yenilemiş ve hurdacılık alanında en kaliteli ne nitelikli hizmeti sunar duruma gelmiştir.

Bağcılar hurdacı
Bağcılar hurdacı bölgede her nevi hurda alımı yapmaktadır.

Firmamız klasik hurdacılık faaliyetlerinden farklı olarak hizmet yelpazesini oldukça geliştirmiş durumdadır. Bu sayede ihtiyacınız olduğu her an firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Konumunuz her nerede olursa olsun personellerimiz en kısa sürede gelerek ihtiyacınız olan hurdacılık hizmetini sunmaktadır. Sahip olduğumuz araç ve ekipman sayesinde fiziki anlamda oldukça büyük hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunmaktayız

Firmamızın profesyonel hizmet anlayışı neticesinde kullanılmayan ve öğlece bekletilen tüm metal, alüminyum, hurda gibi madenlerinizi en güncel fiyatlarla alarak tekrar ekonomimize kazandırmaktayız.

Sunduğumuz hizmet çeşitliliği birçok hurdacılık firmasına örnek olacak şekildedir. Ayrıca bu çeşitler için yeterli teknik donanım ve fiziki alt yapımız bulunmaktadır.

Hizmetini gerçekleştirdiğimiz bazı hurdacılık faaliyetlerinden bazıları ise şu şekildedir; pirinç, bakır, çelik direk, paslanmaz çelik, alüminyum kapı ve pvc kapı pencere olarak sıralanabilmektedir.

Tüm bu metalar ve diğer hurda ürünleri geri dönüşüme sokularak tekrar ekonomimizde kullanılmaktadır. Hurdacılar bu hizmete değer vermektedir.

Bağcılar Hurdacı ve Hizmetlerimiz

Bulunduğumuz merkezi konum itibari ile Bağcılar ve civarında bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren personellerimiz bulunduğunuz yere gelerek satmak istediğiniz tüm hurda ve çeşitleri için piyasadaki en güncel fiyatı vermektedir. Çünkü firmamız için herkesin hak ettiğini alması oldukça önemlidir.

Firmamız klasik hurda hizmetlerinden farklı olarak son derece profesyonel bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ve en öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti durumundadır. Bunun için her türlü fedakârlığı yapmaktayız.

Sağladığımız hizmet yelpazesi ise oldukça geniş durumdadır. Bunlardan ilki hurda veya atıl durumda olan hurda demir alım satımı hizmetidir. Demir özellikle inşaat sektöründe oldukça gerekli olan bir madendir.

Ve İnşaatlarda sonra ortaya çıkan hurda demirlerin ekonomiye kazandırılması son derece önemledir. Atıl durumda olan veya paslanmış demirlerinizi toplu olarak en ideal fiyatlara almaktayız.

Ayrıca bu demirler moloz yığınları içerisinde ise yine sahip olduğumuz en son teknolojik araçlara sayesinde kısa sürede çıkarılmakta ve ekonomiye her şekilde kazanımı sağlanmaktadır.

Ayrıca değerli madenlerden hurda bakır,  kablo, alüminyum gibi değerli madenleri en iyi fiyatlarla adresinizden bizzat almaktayız

Bağcılar hurdacı hizmeti sağlayan firmamız modern hizmet anlayışı gereği fabrika söküm işleri, fabrika yıkım, bina yıkım, hurda sökümü, gibi birçok kalite ve büyük donanım gerektiren hizmeti en iyi ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğumuz geniş depolama ve hurda biriktirme alanlarımız sayesinde hurda miktarı ve fiziki boyutu her ne olursa solun gerekli hizmeti rahtlıkla sunabilmekteyiz.

En son teknolojik özelliklerin bulunduğu söküm ve parçalama imkanlarımız sayesinde fabrika ya da ev gibi büyük yerlerin söküm ve yıkımını hizmetlerini en iyi şekilde ve tam güvenlikli bir şekilde sunmaktayız.

Bina Yıkım Hizmeti

Firmamız sahip olduğu teknolojik donanım sayesinde birçok hizmeti sorunsuz ve en profesyonel bir şekilde yerine getirebilmektedir. Bunlardan biride bina yıkımı hizmetidir.

Hem araç ve ekipman durumumuz hem de binan yıkımı konusunda eğitimli ve tecrübeli personel kadromuzla yıkılmasını istediğiniz binanızı tüm güvenlik önlemlerini alarak en kısa sürede yıkmaktayız.

Yıkım esnasında her türlü güvenlik önlemini almaktayız. Ayrıca çevrede herhangi bir yerleşim yeri varsa oraların zarar görmemesi adına tüm zemin etüt çalışmalarını da başarılı bir şekilde uygulamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir