Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. İstanbul hurda kablo alan yerler arıyorsanız en yüksek fiyatlarla kablo hurdası satışı yapabilirsiniz. İstanbul kablo hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatlar ile hurda kablo alımları yapıyoruz. Her geçen gün kablo hurda fiyatları artmaya devam etmektedir. Artan fiyatlar ile kablo hurdası satışı yaparak elde edilecek kar oranını 2 veya 3 katına çıkartabilirsiniz. Fiyatlar yüksek iken satış yapmak sizlere daha büyük karlar elde ettirir. İstanbul hurdacı tüm kablo hurdalarını almaktadır. 

İstanbul de her semtten kablo hurdası alan hurdacı ayrıntılı hesap yaparak kablo hurdalarını alır. Kablo hurdası alımı yapan hurdacı ve geri dönüşüm firmaları kurumsal firmalarsa en güncel hurda fiyatları ile satış yapabilirsiniz. Kablo hurdaları bakır hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası ve kurşun hurdası içerebilir. Bakır kablo hurdası ve alüminyum kablo hurdaları kablo hurdaları içerisinde en pahalı olanlardır. Hurda kablo fiyatları yükseldikçe doğru anı beklemek de sizlerin karına olur. 

Hurda Kablo Fiyatları İstanbul Bakır Hurdası

İstanbul da her noktaya yakın hurdalık dükkanları ile hizmet sunuyoruz. Bizi hurdacı telefon numarası ile arar aramaz çok kısa sürelerde verdiğiniz adrese gelebiliriz. Hurdaların tamamını adresten alabiliyoruz.  Satılan hurdalar arasında bakır kablo varsa hurda bakır kablo fiyatları listesi sürekli güncellenmektedir. Hurdacı çalışanlarımı fiyatları anlık olarak takip ederek müşterilere tekliflerini sunar.

İstanbul da elde edilen kablo hurdaların büyük kısmını İstanbul Hurdacı firması toplamaktadır. Fabrikalardan ve bireysel satış yapan evlerden kablo hurdalarını yerinden alıyoruz. Fabrikalar bizimle iletişime geçtiğinde anında kamyon ile adresten hurda alımını gerçekleştiriyoruz. 

Geri dönüşüm firması kablo hurdalarını plastik hurdalarından gelişmiş geri dönüşüm teknikleri ile ayırır. Kablo hurdaları metal ve plastik olarak ayrılmadan önce sınıflandırma işlemi yapılır. Alımı yapılan soyulmuş hurda bakır fiyatları her zaman kablolu olan bakırlara oranla daha yüksek olur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilir ve soyulmamış bakır kablo fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

2020-2021 Hurda Bakır Son Durum Ne Olacak?

2020 yılında bakır fiyatları sürekli arttı ve neredeyse senenin başından bu yana ikiye katlanmış durumda. 2021 yılında da aynı durumun devam edeceği düşünülmektedir. Kablo olarak ve soyulmuş bakır olarak düşünüldüğü zaman hurda kablo fiyatları ve soyulmuş bakır kablo fiyatı 2021 de de en az iki katına çıkacaktır. 

İnsanlar bakır olan tüm hurdaların aynı fiyatta olduğunu düşünmektedir. Aslına bakılırsa durum öyle değildir. Hurda bakır tel fiyatları ile lama bakır hurdası fiyatlarının aynı olması mümkün olmamaktadır. Aynı şekilde plastiği ile birlikte olan kablo hurdası ile soyulmuş bakır kablo hurda fiyatı aynı olmaz. 

Sırf bakır halde duran hurdalar doğrudan kilo ile tartılıp alınabilir ancak kablolu bakır ve alüminyum hurdaları hurdacı tarafından hesap yapılarak alınır.  Firmalar arasında kablo geri dönüşüm hizmeti alınacaksa önce bizimle iletişime geçerek toptan veya kilo ile tartıp fiyat isteyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman da hurda kablo ne kadar, kaç para gibi soruları bizlere sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir